Praktijk Ondervinden
Parallelweg 10 – Goes
Conferentiecentrum & Hotel Bovendonk
Hofstraat 8 – Hoeven
Praktijk Tiel
Groenlandstraatje 31 – Tiel
Els
“Het traject bij Marco was voor mij een intensieve wandeling door mijzelf. Ik heb mijzelf echt leren kennen.
Op mijn pad ben ik bergen en dalen tegengekomen waar ik het bestaan niet van wist. Ik krijg complimenten vanuit mijn directe omgeving dat ik een nog prettiger mens geworden ben…”
Rob
“Een warm welkom.
Met humor en confrontatie erachter gekomen waar mijn uitdagingen zitten en hoe ik daar mee om kan gaan.
De sessies met Marco zetten mij dagelijks aan het denken en waren goede eyeopeners om de weg naar een mooie toekomst in te slaan.”
Heb jij een transformatieprogramma bij ons gevolgd en ken jij iemand die je dit ook gunt? Profiteer dan van een voordeel wanneer deze persoon via jou gaat deelnemen. Dit kan korting voor de persoon zijn op de programmaprijs, of een gratis coachsessie voor jezelf!